ציפוי ארגז רוח באלומיניום

ארגז הרוח בביתכם ישן ומתבלה? הרעפים משנים מיקום בכל פעם שיש רוח חזקה?
המרזבים כבר חשופים ומכערים את סביבת הבית? זה הזמן לצפות את ארגזי הרוח באלומיניום!

התקשרו לחברת בראש הגג עוד היום ותקבלו הצעת מחיר לארגזי רוח עמידים במיוחד.
 

צלצלו עכשיו:

 

054-7757443/5

 

יתרונותיהם של ארגזי הרוח מבית בראש הגג

לארגזי הרוח, המיוצרים על-ידי בראש הגג, יש יתרונות רבים:
  • עשויים מאלומיניום חזק ועמיד לכל תנאי מזג האוויר
  • ניתן לעצבם בקלות כך שיתאימו לעיצוב הכללי של הבית
  • אינם מחלידים ואינם זקוקים לתחזוקה שוטפת
  • אוטמים בצורה טובה ומונעים רטיבות
  • מגיעים במבחר צבעים

ארגזים בגג רעפים?

ארגזי הרוח זכו לשם זה, מכיוון שהם מזכירים בצורתם ארגז. מדובר בסוג של סוגר לשולי גגות רעפים או מעין קופסאות מעוצבות, היושבות בחיבור של הרעפים עם המבנה. המטרה העיקרית של ארגז הרוח הוא למנוע את החולשות הנוצרות מהחיבור בין הרעפים לבית. אחת הבעיות המרכזיות בבית פרטי עם גג רעפים, ומכאן חלקו השני של השם, היא הרוח. אם אין ארגז רוח, רוחות חזקות "נפגשות" עם המבנה ועולות בעוצמה יתרה כלפי מעלה. אזור מבנה הרעפים הוא לא תמיד יציב ועלול להתפרק כתוצאה מכך.

ייצור ארגזי רוח חזקים ועמידים

לעומת הארגזים הרגילים אותם אנו מכירים, את ארגזי הרוח מייצרים מחומרים חזקים ועמידים לאורך זמן. בעבר נהגו לייצר ארגזים אלו מעץ, ועדיין במקומות מסוימים משתמשים בחומר זה לארגזים. אולם העץ דורש טיפול ותחזוקה קבועים, בעיקר משום שהוא נמצא במקום גבוה יחסית וסופג את פגעי כל עונות השנה ושינויי מזג האוויר – מחום ומלחות גבוהה ועד לברד ולשלג. העץ מתבלה, נאכל לאיטו ואם לא דואגים לצבוע אותו אחת לזמן מה, הוא נהרס.

היום מקובל לייצר את ארגזי הרוח עם חיפוי אלומיניום. בנוסף ליתרונות שכבר הזכרנו, האלומיניום הוא קל לעיבוד, קל לצביעה וניתן לשוות לו כמעט כל מראה שרוצים – כולל עץ או ברזל. אדריכלים נותנים חשיבות רבה למראה ארגז העץ, והאלומיניום מספק מגוון רחב של אפשרויות.

אם אתם זקוקים לארגזי רוח חדשים, אל תהססו. התקשרו לחברת בראש הגג ותקבלו שירות מהיר ואדיב.

בראש הגג מתמחה בציפוי ארגזי רוח באלומיניום כבר למעלה מ- 20 שנה. החברה מציעה פתרונות יצירתיים לארגזי עץ ובזכות ניסיונה ומקצועיותה, ארגזי העץ נראים כחלק דקורטיבי ובלתי נפרד מהבית.

בנוסף לכך, החברה עוסקת בהחלפת גגות רעפים, החלפת גגות אסבסט, החלפת מרזבים מאלומיניום / מפח מגולוון, בידוד גגות ועיצוב פרגולות מעץ / מאלומיניום.

צרו קשר לפרטים נוספים. נשמח לעמוד לשירותכם!