בידוד גג רעפים

סובלים מחום בקיץ? מקור בחורף? אמצעי החימום והקירור השונים מתקשים להתמודד עם הבעיה?
סימן שהגיע הזמן לחדש את הבידוד בחלל גג הבית.

בידוד גג רעפים מזמינים רק אצל בראש הגג

בידוד הוא אחד המרכיבים ואביזרי העזר החשובים בגגות רעפים. נוכחותו אינה בולטת ויזואלית כמו מרזבים או ארגזי רוח, אולם ההרגשה בבית כולו שונה בתכלית בעקבותיו: הטמפרטורה נעימה יותר, הן בחודשים החמים והן בקרים, היות ובידוד גגות יוצר חיץ טוב יותר בין פנים הבית לבין טמפרטורת החוץ, ועקב כך, יש צורך בכמות אנרגיה פחותה באופן ניכר לחימום ולקירור
 

צלצלו עכשיו:

 

054-7757443/5

 
 
בידוד גג רעפים
 
בידוד גגות רעפים
 
בידוד גגות
 

בידוד גגות רעפים מסייע לאיטום טוב של החלל שבין הגג ליתרת הבית

גגות רעפים יוצרים חלל בראש הבית, שללא בידודם ראוי נוטה לספוג חום רב. חום, כידוע, מתפשט ועולה למעלה, וכך ביום קיץ חם מצטבר עוד ועוד חום מפנים הבית ומחדירת החום מבחוץ, ונכלא בתוכו. הטמפרטורה יכולה להגיע לפי שתיים מזו השוררת בחוץ, ואף יותר מכך. ומחלל זה היא דולפת אל שאר חללי וחדרי הבית כולו.אך לא רק חום וקור חודרים פנימה לחלל זה כאשר אינו מוגן בידי בידוד נאות של הגגות. גם רטיבות עלולה למצוא את דרכה פנימה, ובעקבותיה עובש וריקבון, כמו גם פוטנציאל לנזק רב למבנה. לכן הפתגם הידוע: להקדים תרופה למכה, מומלץ בחום לפני שהנזקים יופיעו.

מה לעשות? בידוד גגות

חברת בראש הגג, שמתמחה בפתרונות איכותיים לגגות רעפים, מציעה לכם עבודות בידוד גג רעפים, המבוצעות על ידי צוות מיומן ומנוסה, בחומרי בידוד בסטנדרטים גבוהים.בניית גג רעפים מהימן היא רק ההתחלה. כדי שגג זה יוכל להגן על ביתכם בצורה הטובה ביותר דרושים לו אביזרים ומרכיבים נוספים, העושים את כל ההבדל ומבטיחים את שלמותו ואיכותו לטווח הרחוק: מרזבים, ארגזי רוח מאלומיניום ובידוד גגות אמין וחזק .

לשדרוג הגג שלכם ולפרטים נוספים אודות בידוד גגות רעפים, צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!