גגות רעפים - טיפים לתחזוקה


כיום ניתן למצוא גגות רעפים ברוב הבתים, וחשוב לדעת כיצד לתחזק אותם כראוי

גגות רעפים הינם הגגות הקלאסיים ביותר, אשר כיום ניתן למצוא ברובם המוחלט של הבתים בשל המראה הנעים והאסתטי שלהם. בכדי לשמור על מראה גג רעפים לאורך זמן, חשוב לדעת כיצד לשמור עליו ואילו פעולות תחזוקה יש לבצע עליו אחת לתקופה, כאשר שמירה על הגג משפיעה בצורה משמעותית גם על שמירה על הבית כולו.

אז הנה כמה טיפים שיסייעו לכם בשמירה על גג הרעפים שלכם

  • תקנו תקלות מיד: כאשר נוצרת בעיה בגג רעפים, לדוגמא שבירת רעפים, נפילתם וכדומה, חשוב לתקן אותה כמה שיותר מהר, היות ותיקון בעיה קלה יכול להסתיים בקלות ובמהירות, בעוד שדחיית התיקון עלולה להוביל להחמרת הבעיה כך שיהיה קשה ביותר לתקן אותה, ולעיתים קרובות אף יקר יותר.

  • צבעו את הגג: גגות רעפים נראים מרשימים מכמה סיבות, כאשר לצבע שלהם השפעה רבה על המראה שלהם. אמנם עדיף להחליף את הרעפים לאחר שצבעם דוהה, אולם ניתן גם פשוט לצבוע אותם אחת לתקופה בכדי לחדש את המראה שלהם וליהנות מגג רעפים שנראה כחדש. למרות האמור, צביעה שכזו פותרת רק את בעיית גוון הרעפים, ולא תפתור בעיות אחרות הנובעות משחיקתם ואשר דורשות טיפול שונה.

  • החלפת רעפים: עם השנים, אנו רואים ירידה באיכות הרעפים ובעמידות שלהם, אשר משפיעה על החוזק שלהם, הצבע שלהם, השבירה שלהם ועוד. לאור האמור, אחת לכמה שנים מומלץ לבצע החלפת רעפים אשר תבטיח כי בכל רגע יהיו על גג הרעפים שלכם, רעפים עמידים אשר ישמרו על מראה הגג ועל חוזקו.
 
החלפת רעפים

כאשר מדובר בגג ביתכם מומלץ לפנות למומחים של בראש הגג

בראש הגג הינה חברה המתמחה בטיפול בגגות, אשר מציעה מגוון רחב ביותר של שירותים אשר יכולים להיות רלוונטיים לכל אחד כגון התקנת ארגזי רוח, התקנת מרזבים ועוד.

בין השירותים השונים של החברה ישנם גם שירותי החלפת רעפים, אשר יכולים לסייע לכם רבות בטיפול בגג הרעפים הביתי שלכם ובשמירה עליו ועל מראהו לאורך זמן.