החלפת גגות רעפים

מתי נצטרך לבצע החלפת רעפים בבית שלנו?

הגג שלנו הוא אחד החלקים החשובים ביותר בבית שלנו, הן מבחינה מראה כלפי חוץ והן מבחינת התשתית והנוחות שלנו כלפי פנים. כל בית צריך גג איכותי שיבודד את החום והקור ממנו בימי הקיץ החמים ובימי החורף הקרים, ימנע מגשם ומרוח להיכנס ולעשות שמות בבית, וייצור תחושה ביתית ואיכותית במשך כל ימי השנה.

יתרה מכך, התפקיד שהגג של הבית משחק יכול להיות גם משמעותי במיוחד מבחינה עיצובית – במיוחד בבתים פרטיים נמוכים שבהם הגג הוא גלוי לכל עין ומהווה חלק משמעותי מהרושם שהבית שלנו יוצר על המסתכלים. הפתרון האיכותי ביותר במרבית המקרים הוא גג רעפים איכותי – גג המורכב מלוחות קרמיקה הידועים בתור רעפים, שיוצרים מראה אסתטי ואיכותי במיוחד ובידוד מצוין של קור ושל נזילות. הבעיה עם גגות רעפים היא במבנה שלהם, המורכב כאמור מלוחות רבים המורכבים יחד.

עם הזמן, במיוחד בגגות רעפים שהורכבו במתכונת מיושנת ופחות יעילה, הרעפים יכולים להיסדק, ליפול ופשוט להפסיק לקיים את עבודתם כגג היוצר בידוד בין הבית ובין איתני הטבע. במצב כזה – נצטרך לבצע החלפת גגות רעפים.
 

לפרטים ולהחלפת רעפים התקשרו עכשיו:

 
054-7757445
 
 
החלפת רעפים
 
החלפת גג רעפים
 
התקנת גגות רעפים
 
 
  • בתור התחלה, יש לנתח במדויק מהי הסיטואציה בגג שבו צריך לבצע את העבודה. האם הרעפים מותקנים כולם בשיטה ישנה ויש להחליף את כולם? האם צריך לבצע תיקון? בכל מקרה – יש להתאים את עבודת ההחלפה למצבו של הגג. במצב שבו צריך להחליף את הרעפים לגמרי, הדגש העיקרי צריך להינתן לאיכות העבודה, למהירותה ולאפשרויות השדרוג של גג הרעפים.
  • איכות העבודה צריכה להיות גבוהה ללא פשרות – החלפת רעפים תהיה ברעפים חדשים ואיכותיים בשיטה איכותית של התקנת רעפים, בלי פשרות אפילו על לוח אחד. רק כך תזכו בגג איכותי שמבצע את עבודתו נאמנה – ויוצר גם תחושה ויזואלית איכותית.
  • מהירות העבודה גם היא חשובה מאוד. פעולה של פירוק הגג, מטבעה, היא פעולה שיכולה לגרור חוסר נוחות עבור יושבי הבית – במיוחד אם היא מתבצעת בימים של מזג אוויר לא נוח. את החלפת הרעפים צריך לבצע במהירות, בעבודה מרוכזת של יום אחד או כמה ימים בודדים בהתאם למצב הגג וגודלו.
  • החלפת רעפים ניתן להשלים בהתקנה של מערכות שישמרו על הגג ועל איכותו לאורך זמן – כמו מפוח או מאוורר לגג הרעפים. כך, גם לאחר שנים ארוכות של שימוש – יישמר הגג במצבו הנקי והאסתטי כלפי חוץ והנעים כלפי פנים.
 
החלפת רעפים בראש הגג
 

החלפת רעפים – כיצד עושים זאת נכון?

בראש הגג – החלפת גגות רעפים מהירה ואיכותית, לתת גב לגג שלכם

אצלנו, בראש הגג, מבינים בראש ובראשונה את החשיבות הגדולה של גג הרעפים ללקוחות שלנו – והעבודה שלנו בכל גג וגג היא עבודה מקצועית ומהירה שנעשית באיכות הגבוהה ביותר, בכדי להבטיח ללקוחות שלנו את הגג שמגיע לבית שלהם. אם אתם צריכים לבצע החלפת גגות רעפים – פנו אלינו עוד היום.