התקנת מרזבים

מרזבים תקינים תורמים לניקוז יעיל של הגג ומונעים הצטברות של מים, שיכולה לגרום לנזילות בתוך הבית.
 

התקשרו אלינו ונשמח מאוד לעזור:

 

054-7757443/5

 

התקנת מרזבים בשביל ניקוז יעיל

כמו שכולנו בוודאי יודעים, ייעודם של מרזבים הוא לבצע ניקוז יעיל של המים מגגות המבנים ולהזרים אותם מטה. זאת על-מנת שלא ייווצר מצב שבו המים מצטברים על הגג, ויוצרים בעיות רטיבות ובעיות נוספות בעבור דיירי הבניין. מסיבה זו, אם אתם בונים בית חדש, חשוב מאוד לוודא שמתבצעת בו התקנת מרזבים מקצועית. כך, שכשיגיע החורף לא תסבלו מנזילות של מים מהתקרה וממפגעי רטיבות נוספים.

בנוסף לכך, אם אתם משפצים את הגג, כדאי לבקש מבעל המקצוע שמבצע עבורכם את העבודה, שיבדוק גם את המרזבים. מתקני ניקוז ישנים לעתים כבר לא מבצעים כראוי את העבודה, ברוב המקרים בגלל סתימות חוזרות ונשנות המתרחשות בהם. לכן, אם מבצעים שיפוץ או תיקון של הגג, כדאי לבצע התקנה של מרזבים חדשים, שיבטיחו לכם בית חמים ויבש.

ייעוץ מקצועי מהמומחים בתחום

על-מנת להבטיח ככל שניתן שהמרזב יתאים לתנאי האקלים הקיימים באזור מגוריכם ולשיפוע של הגג המותקן על המבנה, חשוב מאוד לקבל ייעוץ מבעלי מקצוע, המתמחים בתחום של התקנת מרזבים. המומחים של בראש הגג ישמחו לעמוד לשירותכם, ולסייע לכם בבחירת המרזבים המתאימים ביותר לניקוז מים מגג הבית שלכם. כמו כן, הם יבצעו עבודת התקנה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר.

צרו קשר לקבלת מידע נוסף אודות שירותי התקנת מרזבים של בראש הגג ולהזמנת שירות. נשמח עד הגג לספק לכם שירות מקצועי ויחס אישי, ולדאוג שיהיה לכם חורף חם ויבש.