טרנדים לעיצוב פרגולות לשנת 2017

בכל גינה שבה יש פרגולה, קל להבין מדוע מדובר במרכיב חשוב מאין כמותו בגינה

כאשר אנחנו מעצבים מרחב חיצוני בבית שלנו, שיכול להיות גינה קטנה ופרטית או שיכול להיות מרחב גדול שאותו צריך לתכנן בצורה נרחבת – אנחנו צריכים לתכנן כל פרט ופרט בצורה המדויקת ביותר, שכן עיצוב הגינה שלנו הוא חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית שלנו, וכפועל יוצא מכך גם של איכות החיים שלנו. אנחנו רוצים שכל פרט ופרט בגינה שלנו יתאים לאיכות החיים שאנחנו רוצים לשוות לה, כאשר חלק נרחב מכך הוא כל מה שנוגע לפתרון ההצללה שאנחנו בוחרים עבור הגינה.

גינה שבה יש פתרון הצללה בדמות פרגולה – המסייעת לנו לשהות בסביבה מוצלת ונעימה בקיץ, ובסביבה מכוסה ונעימה גם בחורף – היא גינה שבה מרוויחים בצורה הניכרת ביותר באיכות חיים נעימה בגינה. עם זאת, את הפרגולה עצמה צריך גם לעצב בצורה המדויקת והמקצועית ביותר, כאשר כדאי להכיר את הטרנדים השונים בתחום הפרגולות בכדי שנוכל ליהנות מהן בצורה הנרחבת ביותר, ובכדי שנוכל לעצב את הבית שלנו ואת הגינה שלנו בצורה האיכותית ביותר. כעת, נכיר כמה וכמה אפשרויות של פרגולות מעוצבות.

נכיר כמה וכמה טרנדים בתחום הפרגולות כיום – שיכולים להתאים לבית שלכם

ראשית, כשאנחנו מדברים על טרנדים בתחום הפרגולות, אנחנו צריכים להפריד בין כמה וכמה פרמטרים משמעותיים ביותר. ישנם טרנדים הנוגעים לחומר הגלם שממנו הפרגולה עשויה, ישנם טרנדים הנוגעים בצורה של הפרגולה ובמבנה שלה באופן כללי, ויש טרנדים הנוגעים בדוגמאות של הפרגולה ובעיצוב הספציפי שלה בפני עצמה.

כל אחד מהטרנדים האלה יכול להיות רלוונטי וחשוב כאשר אנחנו בוחרים פרגולות מעוצבות עבור הבית שלנו, כאשר לדוגמה בכל מה שנוגע למבנה הפרגולות ולצורה הכללית שלהן, אחד הטרנדים הבולטים כיום הוא פרגולות תלויות – פרגולות שלא עובדות לפי המבנה הרגיל של פרגולה העומדת על קירות עץ או אלומיניום, אלא תלויות מהקיר בתשתית חזקה המתאימה לכך, מה שפותח את המרחב של הפרגולה עצמה ולמעשה הופך אותה לכיסוי צל וגשם ולא למבנה גדול של ממש. זהו עיצוב מינימליסטי למדי שמתאים לגינות בהם רוצים לנצל כל מטר בצורה הטובה ביותר – כאשר מנגד ישנן פרגולות גדולות המשמשות גם כפינת ישיבה בנוסף לפתרון ההצללה שהן בבסיסן.
 
פרגולות מעוצבות

עיצוב הפרגולה חייב להיות מתאים לצו השעה והאופנה בתחום

כמובן שעיצוב של פרגולות מעוצבות צריך להיות רלוונטי לצו השעה והאופנה, אבל זה לא נגמר שם. חשוב, כאמור, לבחור גם בחומרי הגלם המתאימים ביותר בעיצוב של פרגולות, כאשר ניתן גם לשלב בין חומרים שונים. ניתן להשתמש בעץ, באלומיניום ובשילוב ביניהם עבור שילוב אידאלי של אסתטיקה ושל פרקטיקה, ושל עמידות לאורך זמן עם מראה נעים וכפרי במידת הצורך.

מעבר לכך ישנם שילובים טרנדיים ובולטים כיום, כמו תקרת פרגולה מאלומיניום על גבי עמודי אבן – וחשוב לפנות לחברה שמתמחה בפרגולות ויודעת להציע את מגוון הדוגמאות השונות ואת האפשרויות השונות והאיכותיות בתחום בכדי שתוכלו לבחור בצורה הנכונה ביותר עבור הגינה שלכם.

פנו לחברה מובילה בתחום הפרגולות והבטיחו את עיצוב הגינה שלכם

כשאתם פונים לחברה שמתמחה בפרגולות ככלל ובפרגולות מעוצבות באופן ספציפי יותר, אתם מרוויחים מכך במידה ניכרת, משום שאתם מבטיחים לעצמכם עיצוב איכותי ביותר של גינה הבית שלכם עם פתרון אופנתי ורלוונטי בתחום הפרגולות. כפי שכבר הסברנו, ההשפעה של עיצוב איכותי שכזה ושל פרגולה איכותית באופן כללי, יכולה להיות משמעותית ביותר עבור איכות החיים שלכם ככלל.