למה צריך ארגז רוח?

 

ארגז רוח הינו התקן המזכיר בצורתו ארגז מעוצב אשר משמש לשילוב גג הרעפים עם המבנה עליו הוא יושב.
מעבר לעיצוב האסתטי, מטרתו העיקרית לשמר את חוזק חיבור הרעפים לבית, אשר עלול להחלש עם השנים.
החלשות זו נגרמת מרוחות, גשמים, חום ותנאי מזג אויר אשר עלולים לפגוע בתשתית הרעפים עד כדי פירוקה. בבתים עם גגות רעפים, שנבנו לפני כמה עשורים, בנו ארגזי רוח מעץ. עקב כך שהעץ דורש תחזוקה שוטפת ומתבלה יחסית מהר, בשנים האחרונות מצפים ארגזי רוח שעשויים עץ באלומיניום.

 
ציפוי ארגז רוח מעץ באלומיניום, או לחילופין בנייתו מראש מאלומיניום, הינה השקעה חד פעמית וחוסכת התעסקות תחזוקתית מתמדת של ארגז הרוח. האלומיניום אינו דורש תחזוקה, אינו מושפע מפגעי מזג האויר, מתולעי עץ וטרמיטים למיניהם. בנוסף, האלומיניום חזק ואינו מחליד או מתקלף. הוא איננו מושפע מפגעי מזג האויר ומקרני השמש החזקה בארץ, אינו נרקב מרטיבות ואינו זקוק לתשתית, היות והוא ניתן להרכבה על ארגזי הרוח הישנים. באותה מידה ארגז האלומיניום ממלא נאמנה את תפקיד הארגז המסורתי בעצירת הרוח במטרה להגן על הגג. הוא מותאם בדייקנות לגג, מחוזק אליו וצבוע בצבעים שפותחו בטכנולוגיה מתקדמת, שמעניקה לו עמידות לאורך זמן.
 
ארגז רוח
 

ארגז הרוח משפר את עיצוב הבית

 
עם התפתחות הטכנולוגיה כיום, מקפידים על איכות חומרים גבוהה כדי שתתאים לכך. מעבר לזה, בימינו, כאשר עיצוב הבית מהווה גורם חשוב מבעבר, ניתן לעצב את צורת הארגז בכל צבע וסיגנון שעולה על הדעת, כולל סגנון כפרי, עתיק, או דמוי עץ כדי לשוות לגג מראה מעוצב ואטרקטיבי לפי בחירת המזמין.

כפי שניתן להבין פתרון בעיית ארגזי הרוח באמצעות שילוב האלומיניום בתחום גגות הרעפים, דומיננטי מאוד בתחום הבניה. כדי להשיג תוצאה איכותית ומעולה, יש לבחור בחברת ביצוע מובילה בשוק זה. לחברת "בראש הגג" ניסיון מקצועי למעלה מ- 20 שנה בתחום ציפוי וייצור ארגזי רוח מאלומיניום. החברה כוללת אנשי מקצוע מהשורה הראשונה ומספקת חומרים ברמה גבוהה ובעלי התקן הדרוש. יתרונות אלו של חברת "בראש הגג" יובילו לכך שבסופו של התהליך ארגזי הרוח הופכים לחלק אינטגרלי ודקורטיבי של הבית ויספקו לכם כלקוחות את התוצאה הרצויה לכם.
 

 
לפרטים נוספים צרו עימנו קשר עוד היום בטלפון 072-3227342 ונשמח לעמוד לרשותכם.