מדוע גג רעפים עדיף על גג בטון

גג רעפים גם לחום וגם לקור

אחד האלמנטים שמעצבים את הבית בצורה הבולטת ביותר הוא הגג. הבנייה החדשה והמודרנית מתעצבת בעיקר בגגות בטון שטוחים למרות המראה הציורי הנהדר שמקנים גגות רעפים. ישנן סברות שגויות לגבי גגות רעפים כאשר הבולטת שבהם היא שהגג מתאים אך ורק למקומות קרים, בגלל הצטברות שלג, ואם כי במקומות חמים מומלץ יותר גג בטון. הנחה זו שגויה ודווקא גג רעפים תורם רבות לבידוד הבית ביצירת אווירה נעימה אפילו בימים החמים ביותר. החלפת רעפים יכולה להיות מלווה בהתקנת מכשירים מתקדמים כדי להגביר את אפקט הבידוד וכך לקבל את האווירה המושלמת ביותר.

מדוע גג רעפים עדיף על גג בטון?

אורח החיים של גג רעפים ארוך יותר מאשר גגות בטון. אמנם גגות רעפים הם שבירים ובסופות חזקות והתבלות יש לבצע החלפת רעפים, אך אלו מחזיקים מעמד עשרות שנים ולא תצטרכו לדאוג כמעט כלל. לעומת גג רעפים, גג בטון דורש שיפוץ או תחזוקה אחת לחמש שנים בממוצע, כאשר נדרשות החלפת יריעות לצורך בידוד ואטימה מנזקי הגשם.

 
החלפת רעפים

מקום נוסף בעליית הגג

הקמת גג רעפים יוצר שטח אחסון נוסף לבית. המרווח שנוצר בעליית הגג יכול להיות קריטי בניצול חדר נוסף לחדר מגורים במקום מחסן או ליעילות של ניצול המקום. הבנייה היום נעשית בצורה בטוחה בעזרת קורות עץ גדולות וחזקות והחלל שנוצר נוח לשימוש ואף בתור חדר נוסף בבית.

 

גג רעפים בגלל המחיר

 
נוסף לכל יתרונותיו, גג רעפים זול יותר מאשר גג בטון. הקמת גג רעפים תחסוך לכם כעשרים עד שלושים אחוזים מאשר גג בטון מה שיכול להיות חיסכון משמעותי של אלפי שקלים.

 

התקנת והחלפת רעפים על ידי מקצוענים בלבד

 
גגות רעפים תורמים רבות לבידוד ולאטימות הבית וחייבים להיות מותקנים בצורה מקצועית כדי לקבל את התוצאה המבוקשת. התקנת הרעפים חייבת להיעשות בצורה מקצועית ואיכותית כאשר המתקינים יודעים איך לבצע את העבודה מניסיון של שנים. בררו היטב מי היא החברה שמגיע אליכם להתקנה ומה השירותים שהיא כוללת כדי שיהיה לכם מענה בכל רגע לכל בעיה.