ציפוי ארגזי רוח

 
שמירה על ארגז הרוח תורמת לבית כולו

ארגז הרוח מהווה את אחד מאמצעי הבידוד והאיטום המרכזיים והחשובים ביותר בבתים בעלי גג רעפים. אמצעי זה מונע מהרוח לפגוע ברעפים ולהחליש אותם, פגיעה שיכולה להוביל לירידת יכולת האטימה והבידוד של הגג. בנוסף לכך, ארגז הרוח כולא בתוכו אוויר רב. היתרון של הדבר הוא שאוויר למעשה משמש כחומר מבודד וכך הארגז עוזר לשמירה על בית חם ונעים.

ואמנם, ארגזי רוח, ובמיוחד אלו העשויים מעץ, לא חסינים לעד. הם מועדים לפגיעות שונות על ידי מזג האוויר, למשל על ידי רוח חזקה, גשמים או קרינת שמש חזקה במיוחד. ארגזים מעץ נחשבים לפגיעים במיוחד, שכן חשיפתם לרטיבות מחלישה אותם וכמו כן הם גם עלולים להיפגע על ידי מזיקים כמו טרמיטים ותולעים. שמירה על הארגז מונעת את הפגיעות בו ומאפשרת לשמור על הבית חמים, נעים ויבש לאורך כל עונות השנה. מעבר לזאת, לשמירה על ארגזי הרוח יש גם יתרון אסתטי גדול עבור מראה הבית.

הדרך הטובה ביותר לשמירה על ארגזי רוח היא ציפוי שלהם באלומיניום

 
כיום כבר אין צורך להחליף ארגזי רוח בלויים. ניתן לשפר הן את התפקוד שלהם והן את המראה שלהם בצורה משמעותית באמצעות ציפויים באלומיניום. ציפוי ארגזי רוח באלומיניום מעניק להם הרבה מאוד תכונות ויתרונות שלמעשה משתווים לאלו של ארגז רוח חדש לגמרי מאלומיניום. הציפוי מתאים במיוחד לארגזים העשויים מעץ, שכן אלו הם המועדים יותר לפורענות מבחינת הינזקות לאורך זמן. לציפויים של ארגזי רוח יש יתרונות רבים וחשובים.
 
ארגז רוח
 

שמירה על אטימות מוחלטת

 
בסופו של דבר מטרתנו העיקרית בציפוי ארגזי רוח היא לא האסתטיקה אלא שמירה על התפקוד שלהם בבידוד ובאיטום. האלומיניום הוא חומר ייחודי שמתאים מאוד ליצירת איטום מעולה, כיוון שהוא חסין למים ואינו מחליד כלל, בשונה ממתכות אחרות. האלומיניום ממנו עשוי הציפוי מונע למעשה חדירה של מים לארגז הרוח. בנוסף לכך, החוזק שהוא מספק לארגז כולו מונע היווצרות של סדקים ושברים, כך שזהו עוד רובד שמספק הגנה מפני נזקי מים.

 
 

עניין זול ופשוט לביצוע

 
יתרון נוסף של ציפוי ארגזי רוח באלומיניום הוא הפשטות של השיטה. במקום לבזבז זמן רב על צביעה מחודשת של ארגז רוח מעץ כל כמה חודשים ובמקום לבזבז כסף וזמן על התקנה של ארגז חדש, אפשר פשוט לצפות את הארגז הוותיק וליהנות מכל היתרונות של ארגז רוח חדש. ציפוי האלומיניום הוא זול בהרבה מהחלפת ארגז והתהליך בו הציפוי מוסף הוא מהיר במיוחד, כך שתוך יום אחד ניתן לקבל גג מחודש, אטום ומבודד.

 

ערך דקורטיבי משמעותי

 
ארגזי רוח ישנים ושחוקים גורמים לבית כולו להיראות מיושן. חידוש של ארגז הרוח באמצעות ציפוי שלו, מסייע בשדרוג המראה של הבית למראה מודרני ואסתטי יותר. למרות שהציפויים עשויים מאלומיניום, למעשה ניתן להשיגם במראה דמוי עץ, שזהו המראה שרוב האנשים מעוניינים בו בארגז הרוח. כמות העיצובים האפשרית בציפויים מהווה למעשה עולם ומלואו, עם שלל של צבעים, דוגמאות וטקסטורות שניתן לבחור, לקבלת מראה אסתטי שמתכתב עם סגנונו של הבית.
 

ציפוי של ארגזי רוח מבצעים רק אצל מומחים

 
רק אנשי מקצוע מנוסים ואיכותיים יכולים לבצע ציפוי עמיד ואיכותי של ארגזי רוח. אנו בחברת בראש הגג מעמידים לרשותכם את מיטב אנשי המקצוע בתחום, שישמחו להעניק לגגכם את הציפוי הטוב ביותר. אנו משתמשים בחומרים איכותיים במיוחד ומבצעים את עבודתנו בסטנדרטים גבוהים שמעניקים לארגז הרוח שלכם עמידות גבוהה לאורך זמן וכמובן גם מראה אסתטי ומרשים.